Örümcek Stant

  • Örümcek Stant

Günümüzde reklam yapmanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Açıkhava reklamları, otobüs reklamları ve diğer reklamlar olmak üzere bu liste uzamaktadır. Diğer bir reklam yöntemi de örümcek stant açmaktır. Peki, nedir bu örümcek stantlar?

Örümcek Stant Nedir?

Bildiğimiz üzere örümcek stant; fuar, sergi, tanıtım, konferans gibi yerlerde firmanızı tanıtmak veya ürün tanıtımı yapmak için yaygın bir şekilde tercih edilen pratik stantlardır. Örümcek stant yardımı ile firma tanıtımı yapmak oldukça yaygındır. Montaj yapılmadan önce çok az bir yer kaplamaktadır. Ancak montaj sonrası göz dolduran bir büyüklüğe sahip olmaktadır.  Örümcek stantların tercih edilmesinde diğer bir etken ise geniş grafik alanlarının olmasıdır. Bu grafik alanlarında görsel açıdan güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Örümcek stant çeşitleri de kendi içerisinde ayrılmaktadır. Düz, oval ve köşeli olan örümcek stant çeşitlerinden birini zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz. Ya da tercih ettiğiniz konumu değerlendirerek de örümcek stant çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Örümcek stantların çeşit seçimi yapılırken ilk dikkat edilen nokta nasıl bir tanıtım yapılacağıdır ve tanıtım yapılacak yerdir. Çünkü seçilen yere uygun yapılması çok önemlidir. Örümcek standın birçok ölçüsü mevcuttur. Fuar alanında ya da konferans alanında sunum yapılacak alanın ölçüsüne göre örümcek stant yaptırabilme şansına da sahipsiniz.

Muhteşem Ajans Farkıyla Örümcek Stantlar

Muhteşem Ajans örümcek stantlar alanında yaptığı kaliteli baskı seçenekleri ile her zaman ilk sıralarda yer almıştır. Taşınması kolay, kurulması kolay ve diğer baskı hizmetleri açısından en üstün nitelikte ürünü sizlere sunmaktadır.

Muhteşem Ajans size özel tasarım hazırlayacağı örümcek stantlarda ilk dikkat ettiği konu, standın boyutudur.  Fuar alanına uygun ebatlarda örümcek stant seçildikten sonra tasarımı yapılacak grafik ölçüleri belirlenmektedir. Örümcek standın monte edilme işlemi de oldukça basittir. Çanta içerisinde yer alan ürünlerin kullanımı kolay bir düzenek ile oluşturulmuştur. Kurulum yaparken dikkat edilmesi gereken nokta örümcek standı kullanacağınız alana kurmanızdır. Kurulumu kadar toplaması da kolaydır. Toplama işlemi yapmak için çok da bir zahmete girmeye gerek yok. Basit ve pratik bir şekilde parçaları sökerek hızlı bir şekilde ürün çantasına yerleştirebilirsiniz. Aynı ürünü birçok yerde farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Farklı baskı ürünleri ile her zaman kullanıma hazır oluyor.

Muhteşem Ajans her konuda özel hissetmeniz açısından yardımlarını sunacaktır. Yapım, kurulum ve sonrasında da aklınızda olan soru işaretlerini bizlere sorabilirsiniz.

 

Örümcek Stant Fiyatları

Son başlığımızda ise değinmek istediğimiz konu örümcek stant fiyatlarıdır. Bu tarz ölçümü değişen ürünlerde net bir fiyat vermek doğru olmaz. Seçtiğiniz ürün doğrultusunda fiyatlandırma da değişiklik göstermektedir. Örneğin farklı ebatlarda alacağınız örümcek stantlara farklı fiyatlar biçilmektedir. Ya da örümcek stant çeşitlerine göre de fiyat değişikliği olmaktadır. Eğer dilerseniz detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örümcek stant fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz 0242 228 0 999 iletişim numaramızdan bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Buradan tüm ürün detayları hakkında da bilgi alabilirsiniz.