Promosyon Ajanda

  • Promosyon Ajanda

promosyon ajanda

 

Hediye vermek her insanı mutlu eder bunun da ötesinde hediye almak çok daha mutluluk duyulan bir olgudur. Promosyon ürünler de hediye olarak tasarlanan aynı zamanda firmanızı akılda kalıcı bir hale getirmesi olasıdır. Promosyon ürünlerin aynı zamanda kendinizi tanıtmak ve sattığınız ürünü pazarlamak için güzel bir yoldur. Gelişen teknoloji ve reklam sektörü ile birlikte firmalar ve şirketler için promosyon ürünler vaz geçilmez hale gelmiştir.  

Promosyon ürünler arasında; kalemler, ajandalar, şapkalar, kalem setleri, dosyalar, bayraklar, çakmaklar ve takvimler yer alıyor. Promosyon ajanda ürünleri en fazla rağbet gören ürünler arasında yer alıyor. Günlük hayatta sıkça kullanılan ürünler promosyon olarak düşünülmesi en uygun olanı olacaktır. Ajanda kullanımı oldukça yaygındır. Hem öğrenciler hem de çalışanlar açısından ajanda hediye etmek markanızın temsil edilmesinde etkin rol oynayacaktır.

Promosyon Ajanda Modelleri

Promosyon ajanda modelleri çok şık ve modern tasarımlardan oluşmaktadır. Birbirinden farklı ve bir o kadar da zengin çeşitli modeller yer alıyor. Ajanda modellerimiz üçe ayrılmaktadır. Tarihsiz ajanda defter modelleri, organizer ajanda modelleri ve günlük ajanda modelleri olarak ayrılmaktadır. Hepsi de birbirinden özel renk ve dokunuşlara sahiptir. Günlük ajanda modelleri en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Spiralli ve gizli spiralli modellerden birini seçebilirsiniz. Organizer ajanda modelleri ise özellikle çalışan müşterileriniz için ideal olacaktır. Kılıflı çeşitleri ve de mekanizmalı çeşitleri çok özel tasarımlardan oluşuyor.

Promosyon ajanda modelleri tamamen kaliteli ürünlerden oluşuyor. Yaprak baskı kalitesi ve dış cephesinde tercih edilen ürünler de sizler için özel olarak seçilmektedir. Birbirinden farklı ve hoş tasarım ajandalar ile firmanızın sesini herkese duyurun.

Promosyon Ajanda Fiyatları

Her üründe olduğu gibi promosyon ajandalarda da fiyatlandırma ürün çeşitliliğine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Kimi promosyon ajanda fiyatları daha uygun fiyatlı iken baskı kalitesi arttıkça fiyatı da artmaktadır. Promosyon ajanda fiyatları bu doğrultularda belirlenmektedir.

Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak ajanda ve diğer promosyon ürünleri sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu ajanda modelleri gönderilen bilgiler dahilinde sizlere özel tasarlanmaktadır.