Promosyon Çakmak

  • Promosyon Çakmak

promosyon çakmak

 

Promosyon ürünleri markanızı bilinir kılmak ve akılda kalıcı tutmak adına etkili olan reklam ve tanıtım araçlarından biridir. Günümüzde reklam ve tanıtım sektörü büyük ilerleme kaydetmiştir. Bunun sebepleri arasında ise ticaretin ülkemizde yaygın bir şekilde yapılmasıdır. Ticaret yaparken de firmanızı akılda kalması ve potansiyel müşterileri çekmek amaçlı promosyon ürünler kullanılır.

Peki, yaygın olarak kullanılan promosyon ürünler nelerdir? Promosyon ürünler arasında çok fazla çeşit vardır ancak en doğru olanı insanların günlük hayatta sıkça tercih ettiği ve yanlarından ayırmadığı ürünleri üretmektedir. Bu şekilde firmanızın sesini daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Ajandalar, bloknotlar, şapkalar, usb bellekler, powerbanklar, tişörtler, kalemler yaygın olarak tercih edilen promosyon ürünlerdendir. Bu ürünler arasında promosyon çakmaklar da oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Promosyon Çakmak Modelleri

Kullanımına her zaman ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden biridir. Çakmaklar sadece sigara içenler tarafından kullanılmamaktadır aynı zamanda pikniğe gidildiği zaman ya da bu tarz aktivitelerde ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanların çoğu bu yüzden yanlarında çakmak taşımaktadır.

Promosyon çakmak modelleri arasında bazı özel ürünler de yer almaktadır. Manyetolu çakmaklar, cricket taşlı çakmaklar, taşlı çakmaklar olarak ayrılmaktadır. Renk konusunda ise dilediğiniz renk seçimi yapabilirsiniz. Renk ve model seçimi yaptığınız promosyon çakmak modellerine logo ve yazı bastırabiliyorsunuz. Böylelikle müşterileriniz de sizin firmanızın reklamını her daim yapmaktadır. Logo en çok tercih edilen baskı teknikleridir. Aynı zamanda adres ve sizin firmanıza ait yazılar da yazdırabilirsiniz.

Promosyon Çakmak Fiyatları

Promosyon çakmak fiyatları ürün modelinden modeline değişiklik göstermektedir. Taşlı çakmaklar ve diğer çakmaklar fiyat bakımından farklıdır. Ancak ortalama olarak fiyat açısından çok fazla bir fark bulunmamaktadır. Toplu alınma durumlarında zaman zaman kampanyalar yapılmaktadır. Kurumsal Promosyon web sitemizden kampanyaları takip edebilirsiniz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz binlerce çeşit promosyon ürünü sizler için hazırlıyoruz. Özellikle de promosyon çakmakları sizin zevkleriniz doğrultusunda tasarlanmaktadır. Eşantiyon ürünlerin hayatımızda yeri büyüktür. Özel teknik baskı yöntemlerimiz ile sizlerin her daim memnun kalacağı ürünler tasarlamaktayız. Çeşitli ürünlerden satın almak, sipariş vermek ya da fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz eğer dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.