Promosyon Saat

  • Promosyon Saat

promosyon saat

 

Promosyon; firmaların potansiyel müşterileri için hazırlattığı özellikle de marka bilinirliğini artırmak için yapılan ürünlerdir. Promosyon etkili reklam araçlarından biridir. Günlük hayatta sıkça kullandığımız ürünler promosyon niteliğinde kullanılmaktadır.

Gündelik hayatta sürekli elimizin altında olan ve de tükenmeyen, yıpranmayan ürünler tercih etmek marka bilinirliğinin artırılmasında etkilidir. Promosyon malzemeler arasında envaı çeşit ürün yer almaktadır. Promosyon saat modelleri de bunlar arasında en önemlilerinden biridir. Promosyon olarak duvar saati, kol saati veya masa saati üretmek oldukça mantıklıdır. Çünkü bu tarz ürünler her zaman elimizin altında olan birçok kişinin görebileceği ürünlerdir.

Promosyon Saat Modelleri İle Farkınızı Yansıtın

Promosyon saat modelleri çok fazla skalaya sahiptir. Çeşit açısından ise duvar saatleri, kol saatleri ve masa saatleri tercih edilebilir. Çeşit seçimi tamamen firmanızı yansıtacak şekilde seçilmelidir. Çeşidini seçtikten sonra dilediğiniz modelde ve kalitede promosyon saatlerden seçebilirsiniz. Modeller arasında plastik duvar saatleri, metal duvar saatleri, cam duvar saatleri ve de özel tasarım duvar saatleri yer alıyor.

Model ve renk seçimini kendi zevkleriniz doğrultusunda yapabilir ya da bizlere ulaşarak firmamızdaki uzman ellerden yardım alabilirsiniz. Hediyelik olarak basılan ve genelde firmalara özel hazırlanan logolu bu saatler promosyon olarak oldukça uygundur. Hem fiyat açısından hem de aynı zamanda model açısından tercih edilebilir ürünlerdir. Plastik model, metal model tüm promosyon saatlerden de size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Özel tasarım olan duvar saati modelleri daha orijinal fikirler ile üretildiği ve birbirinden zengin çeşit skalasına sahip olduğu için yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmanızı en özel şekilde temsil etmek için özel tasarıma sahip logolu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Promosyon Saat Fiyatları

Promosyon saat fiyatları modelden modele çeşitten çeşide değişiklik gösteriyor. Her tarzda olan eşantiyon ürünler bu şekilde kalitesine, baskısına, modeline göre fiyat aralığı belirlenmektedir. Kendi logonuzun basılı olduğu ya da firmanızdan izler taşıyan ürünler ile firmanızı geniş kitlelere tanıtabilirsiniz. 

Promosyon saatler ile birçok evin duvarında ya da ofislerin duvarında iş yerlerinde yer edinebilirsiniz.  İsminizi, markanızı tanıtmak isterseniz bizler sizin her zaman yanınızda olmaya hazırız.