Açık Hava Reklamları

  • Muhteşem Ajans
  • Açık Hava Reklamları

 

Açık Hava Reklamları, günümüzde birçok farklı sistem üzerinden sunulabilmektedir. Nitekim ‘billboard’ formatında hazırlanan afişler, daha sonrasında seçilmiş bir tabela ile istenilen bir yol üzerine sabitlenmektedir. Genelde restoran, kafeler, benzin istasyonları ve otellerin tercih ettiği bu sistem, zamanla birçok bireysel ve kurumsal firma tarafından öne çıkartılmıştır. Muhteşem Ajans olarak sizlere billboard, cephe kaplama, durak ve megalight hizmetlerini kurumsal tasarım desteği ile sunuyoruz.

Firmamız aynı zamanda Açık Hava Reklamları ile markanızı daha fazla tanıtmak, şirketinizin kampanya veya konumu ile ilgili bilgiler vermek adına anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlardan sunulan bir hizmet ile beraber markanızın politikasını hep bir adım önde tutmak ve rakiplerinizi gerinizde bırakmak tamamen sizlerin elinde. Bir reklam vermek demek, sizlerin daha fazla müşteri potansiyeli edinmenize ve markanızın Türkiye standartlarında tanınan bir kuruluş konumuna dönüşmesi açısından önemlidir.

 

Açık Hava Reklamları ile 24 Saat Markanızın Tanıtımını Gerçekleştirin

Muhteşem Ajans sizlere en kapsamlı hizmeti sunmaktadır. Ana yollar, caddeler veya işlek semtlerde çok sık tercih edilen Açık Hava Reklamları, 24 saat boyunca markanızı duyurmanızı sağlar. Çeşitli tabela formatlarına göre hazırlanan bu reklamlar, uzun zamanlar boyu seyahat eden kişilerin görüş mesafesinde tutulmakta ve bu sayede markanızın daha fazla kişi tarafından takip edilmesini sağlamaktadır. Siz de hemen bu konuda bir hizmet almak ve ekibimiz kontrolü altında yer almak adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın. Her geçen gün kullanıcıların ortak tercihi olan bu hizmetler, herhangi bir markayı dünya çapında öne çıkartabilmek adına sık sık değerlendirilmektedir.

 

Açık Hava Reklamları ve Avantajları

Açık Hava Reklamları ile ne gibi avantajlar elde edeceğinizi bilmiyorsanız, teknik olarak sizlere ne tür katkıları olacağından bahsedeceğiz. Bu durumda;

  • Markanızın çok daha fazla kişi tarafından bilinmesi sağlanır.
  • Herhangi bir kampanyalı ürününüzü duyurmak ve satış rakamlarını arttırmak adına tercih edilir.
  • Eğer firmanız veya kuruluşunuz taşındı ise bu güzergahta kitleleri bilgilendirmek adına tercih edilir.
  • Aynı zamanda markanızın reklamlar sayesinde kurumsal kimliği yüceltilir.

Açık Hava Reklamları ile bu tip hizmetlerden faydalanmak ve çok daha fazla kişi tarafından bilinen / tercih edilen bir firma konumuna dönüşmek tamamen sizlerin elinde.

Açık Hava Reklamları

 

Megalight

Muhteşem Ajans, birçok farklı reklam alanlarını sizlere sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de megalight reklamdır. Megalight reklamlar, şehrin merkez konumunda yer almakta ve milyonlarca kişinin seyahati esnasında dev ekranlar vasıtası ile sunulmaktadır. Bu sayede markasını daha geniş kitlelere kadar duyurmak isteyen firmalar, diğer reklam çalışmalarından ziyade, bu çalışmayı ön planda tutmaktadır. Herhangi bir ürün veya markayla alakalı bu tarz bir hizmetin kapılarını aralayabilmek adına hemen ekibimiz ile temas kurmaktan geri kalmayın.

Megalight reklam sayesinde binlerce firma, her yıl kendi ürünlerini çok daha geniş kitlelere kadar ulaştırırken, bu sayede satış rakamlarında da ciddi patlama yakalayabilmektedir. Bunun yanı sıra bir sinema filmi / dizi afişi, markanın yeni sezon ürünleri, yeni kurulmuş bir markanın tanıtımı veya çok daha fazlası ile ilgili hizmetlere olumlu dönüş sağlayan bir reklam türüdür.

Billboard

Billboard Reklamları, seyahatimiz esnasında ana caddelerde, işlek semtlerde, AVM girişlerinde ve karayollarının kenar kısımlarında gördüğümüz reklam alanlarıdır. Çeşitli markalar, milyonlarca kişinin günlük olarak yolculuk ettiği bu yollar üzerinde kendi firmasını veya firmasına bağlı ürünleri tanıtabilmek için reklam şirketleri ile anlaşmaktadır. Teknik ekibimiz, sizlerin talep ettiği konumlara uygun formatta ki reklam afişlerinizi hazırlar ve daha sonrasında entegre ederek, markanızın milyonlara duyurulmasını amaçlar.

Durak & Raket

Durak Raket reklamları, günümüzde firmaların en yoğunlukta tercih ettiği reklam çeşitleri arasında yer almaktadır. Belediye otobüs duraklarının yan kısımlarında görmeye alıştığımız bu reklamlar, bir markanın daha fazla tanıtılabilmesi açısından yoğun bir şekilde öne çıkartılmaktadır. Bu noktada en fazla tercih edildiği durumlar ise;

İçin Durak Raket reklamlarına ihtiyaç duyulabilmektedir. Hemen siz de bu hizmetlerden faydalanmak ve son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilen bu reklamları alabilmek adına firmamız ile temas kurabilirsiniz.