HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Akıllı, dürüst, radikal, enerjik, neşeli, aktif, bir reklam ajansıyız, biz.

İşimiz: marka yaratmak ya da var olan markaları pazar içinde farklılaştırmak, doğru mesajı, hedef kitlelere en etkili şekilde ulaştırmak; bunun için gereken her türlü hizmeti sunmak. Kısaca doğru strateji, orijinal ve yaratıcı fikirler, etkili mecra seçimi gibi markanın temel İhtiyaçlarını profesyonel bir kadroyla karşılamak. Maksimum verim için değerlerimizin ortak olduğu müşterilerle çalışırız. Bu sebeple karşılıklı memnuniyet bizim en güzel ödülümüz.

Hedefimiz ise: bu memnuniyeti sürekli kılmak, markaların başarısına başarı katmak. Muhteşem Ajans'ta başarının formülü: hem reklam verenin hem de ajansın ortak çalışması sonucu oluşur. Alınan kararlar hem reklam verenin beklentisi hem de hedefi doğrultusunda, Muhteşem Ajans’ın kreatif süzgeciyle uygulanmaktadır.

Tanışıp, karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra reklam verenin isteklerini ve markanın hedeflerini tespit eder, son olarak da kreatif ve etkileyici bir çalışmayla bu hedefleri en uygun şekilde uygulayıp karşılıklı memnuniyeti sağlarız.

Muhteşem Ajans ile çalıştığınızda sanki şirketinizin içinde sadece sizin için çalışan bir reklam departmanımız varmış gibi hissedersiniz. Bizim markanıza katmak, geliştirmek istediğimiz “tanıdıklık” duygusunu siz de Muhteşem Ajans’da bulacaksınız…

Misyonumuz

Pazar içerisindeki markaların etkinleştirilmesi perdesindeki baş rolümüzün yadsınamaması temel hedefimiz. Bu roldeki misyonumuzda Antalya'da henüz yerleşmemiş olan Ajans mantalitesini yerleştirerek sadece kendimize değil, diğer ajanslara da fayda sağlamak hedefindeyiz. Marka aşamasında kaliteli bir ajans şirketin vazgeçilmez donelerindendir. Bu manada firmamıza başvuran markaların etkinliğinin artırılması ve de pazar içerisinde farklılık hissinin katılması ile de kalınmayıp bu hissin son kullanıcıya da belli edilmesi aşamasında sizlerleyiz... Bizim için şirketin yada markanın ne kadar bütçe ayırdığı, bize ne kadar referans olabileceği yada pazardaki durumunun pek bir manası yoktur.

Vizyonumuz

Bizim için her boyuttaki iş aynı ciddiyet ile ele alınır ve her aşamada aynı ciddiyet ve prensiplerimizden ödün vermeksizin yolumuza devam ederiz ve biliriz ki olumlu referans 1 kişiye giderken olumsuz referans 100 kişiye gidebilmektedir. Bizim için her boyuttaki iş aynı ciddiyet ile ele alınır ve her aşamada aynı düzen ve titizlikle yolumuza devam ederiz.

Karşılıklı anlaşma sağlandığı andan itibaren marka bizim markamızıdır ve tüm kreatif çözüm yollarımızla markamızın ekibi olmaya gönüllü bir beyin takımı ile karşı karşıyasınız. Sonuç itibariyle işimiz marka yaratmak ise; yaratmak zorunda olduğumuz ilk marka kendi markamız olmalıdır...