Promosyon Kalem

  • Promosyon Kalem

promosyon kalem

 

Kurumsal Promosyon olarak firmalara istekleri doğrultusunda promosyon ürünler hazırlıyoruz. Promosyon ürünlerinin, reklam ve matbaa hizmetlerinin en üst seviyede hizmetini vermek için çalışıyoruz.

Promosyon ürün olarak düşünebileceğiniz farklı tiplerde ürünler vardır. Ve de promosyon ürünlerin başını kalemler çekmektedir. Aslında her ne kadar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kalem, defterin önemi azalmış gibi gözükse de durum pek öyle değildir. Kalem icat edildiği zamandan beri hep çok önemli bir gereç olmuştur. Ofiste, çantamızda, evde yani hep başımızda bir kaleme ihtiyaç duyarız.  Hayatımız boyunca yanımızdan ayırmadığımız ve her zaman ihtiyaç duyduğumuz kalemler bir firmanın kurumsal promosyonunda mutlaka yer almalıdır.

Promosyon Kalem Çeşitleri

Promosyon kalem her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır. Kalem çeşitliliği açısından oldukça fazla seçeneğe sahibiz. Promosyon kalemlerin başında tabi ki en fazla tercih edilen kalem olan kurşun kalemler gelmektedir. Hem kaliteli hem de diğer promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen kalemler arasında tükenmez kalemler de yer almaktadır. Tükenmez kalemler kendi içesinde ikiye ayrılmaktadır. Metal tükenmez kalem, plastik tükenmez kalem olarak iki çeşittir. Fiyatlandırma açısından ise ikisi de cüzi fiyatlara sahip olsa da plastik tükenmez kalemler daha uygundur.

Promosyon kalem çeşitlerini; geri dönüşümlü kalem, versatil kalem, dokunmatik ekran kalemleri, fosforlu kalemler, spiralli banko kalemi, roller & jel kalem ve de kalem setleri oluşturmaktadır. Üstün nitelikli kadromuz ile firmanıza en uygun, markanızı en iyi şekilde temsil edecek promosyon kalemler tasarlıyoruz.

Promosyon Kalem Setleri

Promosyon ürünler arasında popüler olan bir ürün ise kalem setidir. Eğer düz bir eşantiyonun ötesine geçmek istiyorsanız farklı olarak kalem setlerini düşünebilirsiniz. Promosyon kalem setleri ile eğlenceli ve farklı bir eşantiyon ürüne sahip olabilirsiniz.

Promosyon kalem setleri arasında fosforlu kalem setleri çok fazla sevilmektedir. Fosforlu kalemler genelde tek başına pek tercih edilmiyor. Ofisleri ve çalışma masalarını canlandıracak şekilde fosforlu kalem setleri hazırlıyoruz. Kutulu kalem setleri ve birbirinden özgün tasarıma sahip kalem setleri tasarımları ile ideal ve şık promosyon ürünlere sahip olabilirsiniz. Banner kalem setleri ile özel günlere yani yılbaşı ve kuruluş günlerinde firmalar hediyelerini oluşturabilirler.