Kırlangıç Bayrak

  • kırlangıç bayrak

Şirketlerin tercih ettiği farklı reklam ve tanıtım yöntemleri bulunmaktadır. Özellikle geçtiğimiz son 10 yıl içerisinde reklam ve tanıtım açısından büyük gelişmelere olmuştur. Birçok farklı teknik ortaya çıkmıştır. Kimi teknikler online bir ilerleme gösterirken bazı reklam teknikleri de görsel açıdan sürdürülmektedir. Reklam ve tanıtım türleri içerisinde, promosyon ürünlerin tercih edilmesi, Açıkhava reklamları, otobüs reklamları ve de geçmişten beri tercih edilen kırlangıç bayrak reklam tekniğidir. Peki, nedir kırlangıç bayrak ve neden tercih edilir?

Kırlangıç Bayrak Nedir?

Çoğunlukla firmalar tarafından reklam ve tanıtım amaçlı bastırılan bayraklardır.  Diğer bir ismiyle de flama bayrak olarak da bilinmektedir. Bu kırlangıç bayraklar üzerinde firmaların logoları yer alır; fuar, seminer ve işyerlerinde kırlangıç bayrak kullanılır.

Firmalar ve şirketler için oldukça büyük öneme sahip olan bu kırlangıç bayraklar şirketlerin hem iç mekanlarında hem de dış mekanlarında kullanılmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi fuar alanlarında, iş yemeklerinde, açılışlarda ve seminerlerde etkin olarak kullanılmaktadır. Örümcek stant gibi bu tarz alanlarda etkili bir tanıtım yöntemidir. Bu kırlangıç bayraklar hem reklam açısından hem de profesyonel bir görüntü oluşturmak adına önemlidir. Kırlangıç bayrakların hem hedef kitlerine hem de rakip firmalara kaliteli ve profesyonel bir görüntü sunar. Bu yüzden kullanılması oldukça önemlidir. Firmanıza özgü şekilde tasarlanan bu bayraklar sizleri en iyi şekilde yansıtacağından hiç şüpheniz olmasın.

Kırlangıç Bayrak Çeşitleri

Kırlangıç bayrak çeşitleri farklılık gösterse dahi üzerinde sabit kalan birkaç şey vardır. Şirketin logosu, ismi, telefon numaraları genelde sabit olarak kalmaktadır. Şirketin bilgilerini en profesyonel şekilde yansıtan yöntem olduğu için tercih edilmektedir.

Kırlangıç bayrak çeşitleri arasında düz bayrak kesimi, üçgen kesim ve de kırlangıç kesim tarzı bulunmaktadır. Kırlangıç bayrakların bir ucunda pvc boru ve ip bulunmaktadır. Bunun nedenleri arasında ise daha sağlam bir şekilde sabitlenmesi vardır. Kullanım yerine göre farklı ebatlarda kırlangıç bayrak tercih edebilirsiniz. Her çeşidi suya dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Ve de saten kumaş tercih edilmektedir. Saten kumaş diğer kumaş türlerine göre daha kaliteli bir görünüme sahiptir.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları 

Muhteşem Ajans olarak kırlangıç bayrak modellerinde en üstün kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz. Kırlangıç bayrak fiyatları listesi ise üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Öncelikle olarak seçtiğiniz ürün çeşidi ve ebattı fiyat değerlendirilmesi yaparken etki göstermektedir.  Baskı kalitesi açısından en üstün nitelikte baskıya sahip olduğundan emin olabilirsiniz.  Yağmur, kar ve güneşin zararlı etkilerinden etkilenme durumu olmamaktadır. Ve bununla birlikte yıllarca canlılığını yitirmeden kalır ve yırtılma gibi durumlar asla söz konusu olmaz.

Firmanıza birçok farklı açıdan yarar sağlayacak olan kırlangıç bayraklar fiyatları itibarı ile de oldukça uygun rakamlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun yıllar boyunca kalitesinden memnun kalacağınız ve hiçbir solma, yıpranma gibi durumlara maruz kalmayacağınız ürünler sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.