Tabela Hizmetleri

  • Tabela Hizmetleri
  • Muhteşem ajans

 

Tabela, bir firmanın dış yüzünü en iyi şekilde yansıtan unsurlardır. Firmanın kurumsal kimliği yaptığı işi en iyi şeilde tabelalar anlatır. Tahta, sac, platik, kompozit, dekota, polikarbon, metal vb. üzerine yazı rakam firma bilgilerinin üzerine yazı yazılarak tabelalar oluşturulur. Günümüzde kullanılan tabelalar çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen tabelalar, branda üzerine solvent baskı branda gerilerek yapılan germe tabelalar, pleksi kutu harflerle oluşturulan kutu harf tabelalar, strafor (köpük) tabela), ledli kayan yazı tabelalar, neon tabelalar ve ışıklı branda tabelalar olarak kullanılır.Tabela, bir firmanın dış yüzünü en iyi şekilde yansıtan unsurlardır. Firmanın kurumsal kimliği yaptığı işi en iyi şekilde tabelalar anlatır. Tahta, sac, platik, kompozit, dekota, polikarbon, metal vb. üzerine yazı rakam firma bilgilerinin üzerine yazı yazılarak tabelalar oluşturulur.

Günümüzde kullanılan tabelalar çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen tabelalar, branda üzerine solvent baskı branda gerilerek yapılan germe tabelalar, pleksi kutu harflerle oluşturulan kutu harf tabelalar, strafor (köpük) tabela), ledli kayan yazı tabelalar, neon tabelalar ve ışıklı branda tabelalar olarak kullanılır.

 

 

Tabela Reklamları Türk Firmalarının Ortak Tercihi

Muhteşem Ajans sahip olduğu yüksek teknolojik ürünler, sorunsuz işçilik ve zamanında teslim ile her zaman sektörünün ilk sıralarında yer almaktadır. Kurumsal firmalar herhangi bir ürün veya yeni sezon kreasyonlarını tanıtabilmek açısından Tabela reklamlarına yoğun bir şekilde ihtiyaç duyar. Bunun yanı sıra markanızı daha fazla tanıtabilmek ve ek olarak firmanızın konumuyla ilgili seyahat eden kişi / kişilere bilgi vermek maksadı ile bu hizmetlere başvurulmaktadır. Üst düzey bir çalışmayı ele almanız ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bir hizmet standardının kapılarını aralamak adına seçiminizi yapabilirsiniz. En kısa sürede taleplerinizi çözüme ulaştıran ekibimiz, bu alanda elde etmiş olduğu hizmet skalası ile markalaşmaya devam etmektedir. Uzun yıllardan bu yana kişi ve kurumların ortak tercihi olan ekibimiz, siz değerli müşteri kitlesine üst düzey bir hizmet anlayışını aktarmaktadır.